This Website and the Sub Sites attached to it use cookies. For details please click here. By continuing to use this Website or any Sub Sites, you are consenting to the use of these cookies. You can switch off cookies at any time using your browser settings but if you do, this may affect your user experience.
Progress
Please wait...
North Devon Cricket League
Sunday 16th April Div. 1 Hatherleigh v Sandford
David Vallance
Phil Mallet



North Devon v Bratton Fleming
Eddie Dymond
Alex Pickersgill

23rd April Div. 2 Witheridge v Barnstaple & P
Paul Argyle
Chris Clements

30th April  Div.1 Bideford v Bratton Fleming
Richard Smith
Trevor Hilton



Filleigh v North Devon
Ray Hales
Peter Gleave



Hatherleigh v Newton Tracey
Paul Smith
Mike Canning



Sandford v Belstone
David Vallance
Mark Davies


Div.2 Heathcote v Barnstaple & P
Paul Argyle
John Silver

7th May Div.1 Belstone v Hatherleigh
Paul Smith
Mike Canning



Bideford v Sandford
To be rearranged 



North Devon v Newton Tracey
Mark Davies
Mike Wright


Div.2 North Molton v Heathcoat
Chris Clements
Ray Hales



Barnstaple & P v Westleigh
Trevor Hilton
Vacant

14th May Div.1 Bideford v Filleigh
John Silver  
Trevor Hilton



Hatherleigh v Bratton Fleming
Jim Lowe
David Vallance


Div.2 Barnstaple.& P v Petrockstowe
Ray Hales
Richard Wheatley



Beaford v North Molton
Phil Mallet
Richard Smith



Westleigh v Witheridge
Mark Davies
Mike Wright

21st May Div.1 Bratton Fleming v Belstone
Jim Lowe
John Silver



Hatherleigh v Bideford
Paul Smith
Kevin Jacobs



Sandford v Newton Tracey
Phil Mallet
Chris Clements


Div.2 Heathcoat v Westleigh
Mike Wright
Mike Canning



North Molton  v Witheridge
Ray Hales
Richard Wheatley

28th May Div.1 Belstone v Sandford
Paul Argyle
Kevin Jacobs



Filleigh v Hatherleigh
Jim Lowe
Trevor Hilton



North Devon v Bideford
Chris Clements
Mike Canning


Div.2 Barnstaple & P v North Molton
Ray Hales
Richard Smith



Beaford v Heathcoat
Alex Pickersgill
John Silver



Witheridge v Petrockstowe
Eddie Dymond
Mark Davies

4th June Div.1 Belstone v  Filleigh
Kevin Jacobs
Paul Argyle



Bideford v Hatherleigh
John Silver                 Mike Wright



Bratton Fleming v Newton Tracey
Mark Davies 
Ray Hales


Div.2 Beaford v Westleigh
Alex Pickersgill
Phil Mallet



Heathcoat v Witheridge
Chris Clements
Vacant



North Molton v Petrockstowe
Trevor Hilton
Vacant

11th June Div.1 Hatherleigh v North Devon
Mike Wright
Trevor Hilton



Newton Tracey v Belstone
Richard Smith
Mark Davies


Div.2 Petrockstowe v Westleigh
John Silver                     Eddie Dymond



Witheridge v North Molton
David Vallance
Paul Argyle

18th June Div.1 Sandford v Hatherleigh
Jim Lowe
Phil Mallet


Div.2 Barnstaple & P v Witheridge
Alex Pickersgill
Richard Wheatley



Heathcoat v North Molton
Paul Smith
Mike Canning



Westleigh v Beaford
Ray Hales
Mark Davies

25th June Div.1 Bideford v Belstone
John Silver
Alex Pickersgill



Filleigh v Bratten Fleming
Phil Mallet
David Vallance



Newton Tracey v Sandford
Trevor Hilton
Jim Lowe


Div.2 Petrocstowe v Barnstaple & P
Paul Argyle
Eddie Dymond
 Appointments First Half 2017 Season